Odznak všestrannosti

autor: | Dub 21, 2024 | Školní aktuality

Je již tradicí před okresním kolem uspořádat školní kolo OV pro 4. a 5. ročníky. Letos došlo k drobným změnám, místo kliků žáci předváděli leh – sed po dobu 2 minut. Ostatní disciplíny zůstaly nezměněné. Na sportovcích byl vidět obrovský pokrok oproti minulým letům, všichni byli perfektně připraveni, za což tímto děkuji všem třídním učitelkám a učitelům.  Hodnotila se družstva i jednotlivci. Ti nejlepší nás reprezentovali 4. dubna na okresním kole v Bučovicích.

Okresní kolo OV bylo opět pro naši školu velmi úspěšné. 9 sportovců z naší školy vystoupilo na stupně vítězů. Už vyhlíží krajské kolo, které proběhne 13.5.2024 v Brně. Všem gratulujeme a postupujícím přejeme skvělé výkony v další soutěži. 

Markéta Sekaninová

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv