Okresní kolo OVOV

autor: | Kvě 5, 2017 | Školní aktuality

Okresní kolo OVOV

Tajemná zkratka OVOV v sobě skrývá celonárodní sportovní soutěž – Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů. Do této soutěže se už několik let aktivně zapojuje i naše základní škola. A zapojuje se velice úspěšně.
V pátek 28. 4. 2017 se 24 našich žáků vypravilo, pod vedením paní učitelky Mgr. Markéty Sekaninové, poměřit své síly v okresním kole této soutěže, které se konalo v areálu ZŠ Bučovice 710. Chlapci i dívky soutěžili v šesti kategoriích podle roku narození a na každého z nich čekalo pět disciplín – trojskok, švihadlo, hod medicinbalem, kliky a dribling s basketbalovým míčem. A jak si vedli? Posuďte sami: V soutěži družstev skončili na krásném druhém místě a v jednotlivcích si pak z Bučovic odvezli dvě bronzové, čtyři stříbrné a čtyři zlaté medaile! Diplomy s medailemi jim předávala naše úspěšná olympionička a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková. Ti, kteří se umístili na prvních a druhých místech, postupují do krajského kola, které se bude konat začátkem června v Brně.
A protože naši žáci přidali ke skvělým sportovním výkonům i slušné chování, patří jim za vzornou reprezentaci školy náš dík.

Celkové výsledky najdete zde.

Mgr. Markéta Sekaninová a Mgr. Lubomír Kaláb

Výsledek obrázku pro ovov

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv