OVOV Praha 2015

autor: | Říj 7, 2015 | Školní aktuality

OVOV Praha 2015

Letos již pošesté se v Praze konalo republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Probojovat se do tohoto finále je samo o sobě velký úspěch. V minulých letech se to podařilo těmto žákům naší školy: Hance Volešové, Pavlu Sedlmajerovi, Ondřeji Krejčímu a Jiřímu Ševčíkovi. V tomto roce se díky celoroční snaze a výborným výkonům podařilo tohoto finále zúčastnit Natálii Jelínkové ze 7.A. Celé finále začínalo slavnostním nástupem za přítomnosti významných osobností české politiky i sportu. Slavnostní atmosféru dodával pochod hradní stráže s vlajkou České republiky. Sportovní desetiboj byl rozdělen do dvou dnů. Kromě sportu si účastníci užili bohatého doprovodného programu jako například seskoky parašutistů, ukázky bojových technik, výcvik psů, ministolní tenis, zumba, nebo skoky na pružinových botách. Potkat se zde mohli i s řadou význačných olympioniků. Vítězným družstvům i jednotlivcům ceny předávali Robert Změlík a Šárka Kašpárková. Přejeme i dalším žákům naší školy, aby se na republikové finále OVOV v dalších letech probojovali. Fotky z akce naleznete zde.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv