Přespolní běh – Vyškov

autor: | Říj 9, 2015 | Školní aktuality

Přespolní běh – Vyškov

Ve čtvrtek 1.10.2015 se v areálu atletického stadionu ve Vyškově uskutečnilo okresní kolo přespolního běhu základních škol pro žáky 6. – 9.ročníku. Přestože se jedná o závod šestičlenných družstev, v okresním kole bývají vyhodnocováni i jednotlivci. A v tomto ohledu jsme se rozhodně neztratili. V kategorii starších dívek si pro vítězství doběhla Eva Zabloudilová z 9.E, v mladších dívkách se druhým místem blýskla Natálie Jelínková ze 7.A a v mladších chlapcích všem vyškovským atletům vypálil rybník Vojtěch Varta z 8.C. V každé kategorii startovalo cca 50 běžců, takže se jedná o obrovský úspěch. Konečné výsledky naleznete zde.
V kategorii družstev skončila jak mladší, tak starší děvčata na třetím místě, mladší chlapci před sebe na druhém místě pustili jen suverénní Purkyňku, a starší hoši ve značně zdecimované sestavě obsadili konečné šesté místo. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k pěkným umístěním. Fotky z přespolního běhu najdete v galerii zde.
Martin Havlíček

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv