Přespolní běh

autor: | Říj 24, 2016 | Školní aktuality

Přespolní běh

Přespolní běh patří mezi první soutěže pořádané Asociací školních sportovních klubů. Letos se okresní kolo uskutečnilo v pátek 31.9. 2016 ve Vyškově. Zastoupení jsme měli ve všech kategoriích. Nejlépe se umístily mladší dívky ve složení: Natálie Jelínková, Michaela Tomanová, Pavlína Lusková, Eliška Paulíková, Tereza Kolejková a Barbora Hladká. Celý závod vyhrály s nejmenším dosaženým počtem 39 bodů a vybojovaly si postup do krajského kola. Mladší chlapci se taktéž umístili na stupnicích vítězů, obsadili krásné třetí místo. Starší dívky se umístily na pátém místě. Starší chlapce provázela smůla, nejprve to vypadalo, že z důvodu malého počtu nebudou moci závodit za družstvo. Aby byli bodováni, museli doběhnout všichni. Velký obdiv patří Ondrovi Doležalovi, který se i s podvrtnutým kotníkem dobelhal do cíle a odmítl kapitulovat. Starší chlapci nakonec obsadili sedmé místo z deseti škol.

Krajské kolo přespolního běhu se konalo 7. října 2016 v Hodoníně. Závod doprovázelo nepříjemné chladné počasí, zcela opačnénež bylo při okresním kole. Naše děvčata se vydala ze všech sil a obsadila v již zmíněném složení krásné konečné čtvrté místo.

Výsledky přespolní běh – tabulka

Výsledek obrázku pro přespolní běh

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv