Přihlášky ke školnímu stravování na školní rok 2015/2016

autor: | Kvě 26, 2015 | Školní aktuality

Přihlášky ke školnímu stravování na školní rok 2015/2016

Vážení rodiče,

pokud máte zájem o stravování svého dítěte ve školním roce 2015/16, je třeba odevzdat do 26. června 2015 řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku ke stravování. Přihlášku si můžete stáhnout z internetových stránek školy zde nebo si ji můžete vyzvednout v kanceláři školní jídelny. Zaslat přihlášku můžete e-mailem na adresu stastnaz@www.zsrousinov.cz nebo předat osobně v kanceláři školní jídelny. V případě naplnění kapacity školní jídelny budou upřednostněny přihlášky podané v řádném termínu. Pro strávníky, kteří budou chodit prvním rokem do školní jídelny, musí rodiče zřídit k placení obědů inkaso. Informace ke zřízení inkasa podá vedoucí školní jídelny Zuzana Šťastná.

Zuzana Šťastná, vedoucí školní jídelny

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv