Projektový den „Máme zdraví ve svých rukou“

autor: | Čvn 12, 2014 | Školní aktuality

Projektový den  „Máme zdraví ve svých rukou“

Dne 21.5. 2014 proběhl na naší škole projektový den pro žáky 8.ročníku. Cílem projektu bylo upevnění návyků v oblasti zdravého životního stylu, prevence civilizačních chorob a nácvik chování v krizových situacích.

Celý projekt měl doplnit a prohloubit znalosti žáků nabyté během výuky a umožnit jim vyzkoušet si vše v praxi. Žáci pracovali v malých skupinkách na jednotlivých stanovištích – vařili zdravé pokrmy, testovali svoji fyzickou zdatnost, nacvičovali neodkladnou první pomoc a zjišťovali dosud neobjevená tajemství o sobě i potravě kolem nich.

Za svoji snahu byli v závěru odměněni minirautem z pokrmů, které si sami připravili; ti nejšikovnější pak drobnou cenou. A jak to vypadalo ve skutečnosti, si můžete prohlédnout na připojené foto dokumentaci zde.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv