Zájezd do Velké Británie – informace o odjezdu/příjezdu

autor: | Čvn 12, 2014 | Školní aktuality

Zájezd do Velké Británie – informace o odjezdu/příjezdu

Jak byli již žáci informováni, do Velké Británie odjíždíme v pondělí 16. 6. 2014 v 11 hodin dopoledne z parkoviště u garáží Darebník. Sraz je na parkovišti v 10.30 hodin. Před odjezdem od každého žáka vybereme 30 Liber, které budou použity na vstupné do památkových objektů. Kapesné (30 – 50 Liber na žáka, dle uvážení rodičů) si ponechávají děti u sebe.

• Pokud žáci užívají nějaké léky, berou si je s sebou a informují o této skutečnosti učitelku.
  • Kontaktní telefonní čísla na učitelky v době od 16. – 21. 6. 2014 žáci obdrží v pátek při krátké informační schůzce, stejně tak jako kontakty na rodiny v Bath.
  • Předpokládaný návrat ze zájezdu je v sobotu 21. 6. 2014 kolem 17.30 na stejné místo jako při odjezdu.
  • Ještě jednou prosím, abyste upozornili děti na pravidla slušného chování.
  • V případě nejasností mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

Petra Vazačová

vazacovap@www.zsrousinov.cz