Řemeslný den ve školní družině

autor: | Čvn 25, 2024 | Školní družina

V pátek 21.6. byly děti ze školní družiny pozvány na řemeslný jarmark, který se konal v parku za Záložnou. Organizátorem bylo MAS Vyškovsko, akce se konala pod záštitou projektu MAP (Místní akční plán rozvoje vzdělávání IV v SO ORP Vyškov). Jarmark překonal naše očekávání….. velký výběr řemesel, stejně velká nabídka dílniček pro děti (malování keramiky, česání vlny, ruční výroba bot, broušení a malba skla, výrobky z drátku, výroba náramku z kůže, výrobky z kovu a kamínků, výroba ručně kreslené brože,…), poklidné a přátelské prostředí. Byl to pro nás, ale především pro děti opravdu krásný a zajímavý zážitek, vlastně takové pěkné rozloučení se školním rokem……Fotografie vyjadřují vše…..

Dagmar Valchařová, vedoucí ŠD

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv