Volejbalový turnaj učitelů

autor: | Čvn 25, 2024 | Školní aktuality

Letos jsme již potřinácté přijali pozvání na volejbalový turnaj učitelů, který se tradičně koná na ZŠ Purkyňova ve Vyškově. Smíšené týmy mužů a žen čekaly dva zápasy. Postupně jsme se utkali s kolegy z Ivanovic a poté s domácí sportovní školou. S nadhledem jsme přehlédli, že si Ivanovice půjčili kolegu z jiné školy, a svedli jsme s nimi vyrovnanou bitvu. Bez tréninku a nerozehraní jsme podlehli 0:2, ale rozhodně se ctí. V druhém zápase s Purkyňkou jsme sice těsně prohráli první set, ale pak jsme zapnuli motory a na kurtu už od té doby existoval pouze jediný tým. Rousínovský. Po výhře 2:1 jsme tak obsadili stejně jako loni krásné druhé místo. Naši školu reprezentovalo pět mužů a pět žen. Celý turnaj byl poté slavnostně zakončen v nedaleké hospůdce U Vrtule. Tam jsme si dali za cíl začít po prázdninách pravidelně trénovat, abychom se po roce vrátili a zabojovali o stupínek nejvyšší. 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv