Školní družina informuje o ukončení tohoto školního roku

autor: | Čvn 19, 2015 | Školní aktuality

Školní družina informuje o ukončení tohoto školního roku

Provoz školní družiny bude z důvodu dřívějšího ukončení školního roku do čtvrtku 25. června 2015. V pátek 26. června 2015 si prosím zajistěte vyzvednutí svého dítěte ihned po předání vysvědčení.

V posledním školním týdnu (22.6. – 25.6. 2015) končí vyučování na 1. stupni každý den všem žákům v 11.40 hodin. Do družiny na Sušilovo nám. a Tyršovu se proto všechna oddělení budou přesouvat nejpozději ve 12.30 hodin. Kdo si bude chtít vyzvednout své dítě na Habrovanské, musí tak učinit do této doby. Pokud budou děti vyzvedávat starší sourozenci, případně jiná osoba než je uvedená v zápisním lístku, nebo dítě nebude již poslední týden chodit do školní družiny, prosím, sdělte toto písemně vychovatelce.

Dále prosím rodiče, aby si všechny věci, které mají děti ve školní družině (přezůvky, oblečení „na ven“,…) odnesli domů nejpozději ve čtvrtek 25. června. Za věci, které nebudou vyzvednuty, školní družina nezodpovídá.

Děkuji za spolupráci a přeji hezké prožití letních prázdnin. Dagmar Valchařová, vedoucí vychovatelka

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv