Změna ukončení školního roku

autor: | Čvn 19, 2015 | Školní aktuality

Změna ukončení školního roku

Vážení rodiče,

z důvodu probíhajících rozsáhlých oprav na komunikacích v Rousínově a s tím vznikajících nepřehledných a nebezpečných dopravních situací, jsou pro žáky ZŠ Rousínov vyhlášeny 29.6. – 30.6. 2015 volné dny (nazývané též jako ředitelské volno). Školní rok tak skončí pro žáky již v pátek 26. června 2015, tento den jim bude také vydáno vysvědčení.

Podrobnosti o uzavírkách a dopravní situaci zde.

V souvislosti s tím zveřejňujeme také apel strážníka městské policie na využívání bezpečných cest, zejména dětmi:

Bezpečná trasa do školy na ul. Habrovanská:

-ve směru od Čsl. armády a drogerie Jasmín na Sušilově náměstí vede chodníkem kolem ZŠ na ul. Tyršova a následně mezi ul. Tyršova a Polní chůze podél oplocení fotbalového hřiště, vždy hezky po chodníku či stezce pro pěší a cyklisty,
-ve směru od mlékomatu – tzv. „Holubí uličkou“, přejitím vozovky „U Mlýna“ a následně průchodem kolem parku k bytovce ul. Polní 364/6. Žáci se tak vyhnout komplikované a nepřehledné křižovatce Polní x U Mlýna.
Podrobnosti na facebooku městské policie zde.

Legenda nebezpečných míst popsaných strážníkem MP zde.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv