Školní vzdělávací zájezd třídy VII.B

autor: | Čvn 5, 2015 | Školní aktuality

Školní vzdělávací zájezd třídy VII.B

Letos opět do Brna, ale tentokrát si žáci vybrali návštěvu Laser game arény spojenou s prohlídkou ZOO. V LG aréně na Hybešově ulici si všichni zahráli dvě hry, prostřídali se v Action areně a Tactical areně. Dívkám se více líbila akční, chlapci dávali přednost taktické hře. Následně jsme se přepravili do zoologické zahrady, kde jsme pozorovali spoustu živočichů. Zaujalo nás, že i při velkém vedru, které ten den panovalo, byla spousta zvířat velice aktivních. Vyučující přírodopisu, paní učitelka Grycová, navíc prohlídku zpestřila spoustou zajímavých informací o daných zvířatech.
V ZOO Brno se vystavělo několik nových pavilonů a i nadále se některé expozice připravují, proto se sem zase někdy rádi vrátíme. Fotky ze zájezdu najdete zde.

M. Sekaninová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv