Den zvířat v 5. A a 5. C

autor: | Čvn 10, 2015 | Školní aktuality

Den zvířat v 5. A a 5. C

Na netradiční výuku si děti v pátek  5.6.2015 přinesly své domácí mazlíčky. O druhovou rozmanitost nebyla nouze. Mohli jsme pozorovat různé druhy křečků, morčat, želviček, afrických šneků a andulek. Favoritem se však stal nádherně zbarvený papoušek Ara. Na vyučování se žáci připravili opravdu vzorně. Vytvořili si zajímavé referáty, které prezentovali před spolužáky. Odpovídali na otázky svých kamarádů a vyhledávali různé informace z odborné literatury. Svá zvířátka také namalovali v hodinách výtvarné výchovy. Tohoto tématu se týkala i řada dalších aktivit – křížovky, osmisměrky nebo hledání rozdílů. Na naši výuku se přišli podívat i naši malí spolužáci z první a druhé třídy, kterým se zvířátka velmi líbila. Doufáme, že tato výuka přinesla žákům nejen další zajímavé informace o chovu domácích mazlíčků, ale také zdokonalila komunikační schopnosti dětí. Pro velký úspěch bychom rádi tento projekt zopakovali i v příštím školním roce. Fotky najdete zde.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv