Soutěžíme v ChemQuest 2023 – HLASUJTE

autor: | Bře 22, 2023 | Školní aktuality

V předvánočním čase jsme se spolužáky z 9. ročníku připravili pro žáky 5. tříd Vánoční chemickou show, kde jsme jim některé chemické reakce ukazovali na zábavných pokusech. A protože akce měla u dětí úspěch, tak jsme se rozhodli, že pokusy natočíme a video pošleme do chemické soutěže, kterou už 11. rokem pořádá VŠCHT v Praze. Nebyl to pro nás snadný úkol, jelikož organizátor požadoval video dlouhé pouze 2 min a my jsme dohromady natočili přes 2 hodiny záběrů. Ve stříhání na požadovanou délku nám pomohl Martin Macík z 8.B, který filmový materiál nejen zkrátil, ale doplnil jej i zvukem a vánoční hudbou. Na soutěžní video se můžete podívat níže a navíc nás můžete podpořit svým hlasem ve veřejné soutěži o hodnotné ceny, která bude probíhat od 22.3.2023 od 14:00 h. do 29.3.2023 včetně.

V odkaze zde můžete hlasovat pro soutěžní video a podpořit naše žáky pod názvem videa Vánoční chemická show.

Soutěžní video – ukázka

P.S Díky za shlédnutí a pokud se vám video líbilo, tak nám pošlete hlas.  

Štěpán, Kuba a Martin 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv