Středeční Dětský den ve školní družině

autor: | Čvn 2, 2016 | Školní aktuality

Středeční Dětský den ve školní družině

P1010771.JPGProběhl velice rychle, ale úspěšně. Žáci měli možnost změřit si své síly ve čtyřech netradičních disciplínách, za které sbírali body. Mezi nejlepší žáky se zařadili: Anička Herynková z 1.B, Jakub Riesner z 1.C, Marek Grošek ze 2.B, Anička Švédová ze 2.B, David Chromý ze 3.C a Terezka Šterclová ze třídy 3.B. Za své výkony obdrželi diplomy, medaile a překvapení. Také všichni ostatní zúčastnění žáci si odnesli sladkou odměnu. Fotky z akce jsou zde.
Nálada byla skvělá, paní Příroda nám k tomu všemu přidala pěkné počasí, a tak nám již vůbec nic nechybělo.

Moc děkuji všem svým kolegyním vychovatelkám za náročnou a dobře odvedenou práci v tento den.

Dagmar Valchařová, vedoucí vychovatelka

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv