Turnaj v minivolejbale 4. – 5.ročník

autor: | Pro 22, 2015 | Školní aktuality

Turnaj v minivolejbale 4. – 5.ročník

IMG_1816.JPGV pondělí 4. 12. 2015 se v naší sportovní hale uskutečnil školní turnaj v minivolejbale pro žákyně 4. – 5. ročníku. V kategorii 4. ročníku hrálo 5 dvojic systémem každý s každým 1 x10 minut hrubého času. Třetí místo obsadily Lucie Ondrášová a Monika Marišlerová ze 4.B, druhé skončily Natálie Hrubá a Renata Fajmanová taktéž ze 4.B a vítězkami se staly Alena Marková ze 4.A spolu s Lenkou Janečkovou ze 4.B.
Kategorie 5. ročníku byla značně početnější. Čtrnáct dvojic bojovalo ve třech skupinách o postup do semifinále. Poražené semifinalistky se utkaly v boji o třetí místo a úspěšnější v tomto zápase byla dvojice Terezie Zouharová a Lucie Šterclová. Finále nabídlo velmi vyrovnaný boj, v němž vítězky Michaela Hrachovinová a Dominika Povolná předčily své soupeřky Danielu Kuklínkovou a Marii Černou o pouhý jeden bod.
Všem zúčastněným hráčkám děkujeme za účast a vítězkám gratulujeme.

M. Havlíček

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv