Výlet ŠD do ZOO Parku Vyškov

autor: | Kvě 29, 2017 | Školní aktuality

Výlet ŠD do ZOO Parku Vyškov

V pátek 19. května jsme se s dětmi z 1. a 5. oddělení ŠD vypravili linkovou dopravou do Zooparku Vyškov. Děti si zde prohlédly mnoho druhů chovných, ale i exotických zvířat. Prozkoumaly Babiččin dvoreček, kde krmily kůzlátka, jehňátka, kozičky a další zvířátka, která zde pobíhala. Zavítali jsme s nimi i do repliky Hanáckého statku. Nemohla chybět ani návštěva místní prodejny se suvenýry a občerstvením, kde jsme si dali zmrzlinu a osvěžili se limonádou. Děti se zapojily i do soutěže, kterou jsme si pro ně připravily. Počasí nám přálo a tak jsme si mohli všichni užít nádherné slunečné odpoledne. Z výletu jsme si přivezli mnoho skvělých zážitků, fotografií a suvenýrů.
Vychovatelky 1. a 5. oddělení

ZOO Park Vyškov

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv