Zájezd do Velké Británie – další informace

autor: | Dub 8, 2014 | Školní aktuality

Zájezd do Velké Británie – další informace

Ráda bych rodiče a žáky upozornila na nové informace týkající se zájezdu do Velké Británie.  Žáci obdrželi ústřižek s variabilním symbolem a další částkou, kterou je nutné uhradit. Prosila bych o zaplacení této části zálohy do 15. 4. 2014.   Dále bych chtěla rodiče požádat, aby překontrolovali dětem platnost cestovního pasu, a pokud děti pas nemají, aby jim ho včas vyřídili. V přihlášce, kterou jsem dětem před časem rozdala, děti uváděly, zda trpí alergií na nějaké jídlo, na domácí zvířata nebo jestli berou trvale nějaké léky. Prosím rodiče, aby se znovu zamysleli, zda děti nějakou alergií netrpí a pokud ano, aby mi to děti ještě jednou zdůraznily. Ušetříme si tím komplikace, které by případně mohly nastat.

Také bych rodiče ráda poprosila, aby si pozorně spolu s dětmi přečetli výstrahy a upozornění, která se týkají chování žáků na zahraničním výletě. Tato upozornění najdete ZDE. Při informativní schůzce rodičů, dětí a učitelek, které se zúčastní zájezdu, budou rodiče i děti vyzváni, aby podpisem potvrdili, že tato upozornění pročetli a berou na vědomí. Společná informační schůzka se bude konat v průběhu května.

Děkuji Vám za pozornost, kterou jste věnovali četbě této zprávy.

Petra Vazačová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv