Lyžařský kurz 2014

autor: | Led 15, 2014 | Školní aktuality

Lyžařský kurz 2014

Týden od 11. do 18.ledna 2014 trávila čas skupina 45 žáků naší školy na lyžařském kurzu v oblasti Staré Hamry Gruň v Beskydech. I přes krajně nepříznivé sněhové podmínky v téměř celé České republice se nám podařilo lyžovat a snowboardovat v předpokládaném rozsahu. Nikde nebyl sníh, ale nedaleký areál Mezivodí splnil náš sen a poskytl půlkilometrový svah vhodný pro začátečníky i zkušenější lyžaře a snowboardisty. Autobus nás dopravil pod kopec, který byl uměle zasněžován a průběžně upravován. Vlekaři i ostatní pacovníci areálu vždy ochotně pomohli. Využívali jsme každé chvilky ke zdokonalování v pohybu na jednom či dvou prknech. Pokroky byly viditelné a spokojenost se dala číst ve tvářích zúčastněných. Praktický výcvik doplňoval večerní program zaměřený na teorii lyžování a hry. Kurz uzavíraly závody v biatlonu speciál a maškarní rej. Lyžařský výcvik splnil svůj cíl. Fotografie z kurzu najdete zde.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv