McDonald´s cup v krajském finále

autor: | Kvě 31, 2017 | Školní aktuality

McDonald´s cup v krajském finále

V pátek 19. 5. 2017 se fotbalové družstvo složené ze žáků 2. – 4. ročníku zúčastnilo okresního finále McDonald´s cupu na vyškovském fotbalovém stadionu. V turnaji jsme se utkali se ZŠ Ivanovice, ZŠ Brankovice, ZŠ Vyškov, Na vyhlídce a ZŠ Křenovice. Všechny zmiňované školy jsme dokázali porazit až na základku z Křenovic. Ta měla ovšem ve svých řadách několik hráčů, kteří startovali neoprávněně a tak jsme po vyřazení tohoto týmu z turnaje získali právo reprezentovat náš okres v krajském kole v Brně.

To se uskutečnilo ve středu 24. 5. 2017 na ZŠ Janouškova. Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách. Po vítězství 3:1 nad ZŠ Brno, Čejkovická a remízami 1:1 s Letovicemi a Hruškami jsme postoupili z druhého místa do semifinále. V něm nás čekal velký favorit ZŠ Hutník Veselí nad Moravou. Po výborném výkonu jsme se po bezbrankové remíze probojovali až k penaltám. Tam ovšem naši střelci selhali a tak jsme museli o chvíli později nastoupit „pouze“ k zápasu o třetí místo proti ZŠ Brno, Novolíšeňská. Předchozí porážka na nás evidentně zanechala stopy a po bezkrevném výkonu jsme soupeři podlehli 0:2. I tak je ovšem celkové 4. místo velkým úspěchem a všem hráčům k němu gratulujeme.

Naši školu reprezentovali: Martin Vintr, Milan Boušek, Darek Kuklínek, Dmytro Plesha, Marek Tobiáš, Jakub Gecler, Patrik Sodomka, Marek Grošek, Jaromír Kala, Tadeáš Košťál, Roman Salcburger, Filip Wagner.

McDonald’s Cup – okresní finále

Výsledek obrázku pro mcdonalds cup 2017

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv