Zábavné odpoledne na školní zahradě

autor: | Kvě 29, 2017 | Školní aktuality

Zábavné odpoledne na školní zahradě

Pomalu se nám blíží Den dětí a ve školní družině jsme si tento svátek připomněli již ve středu 24. května. Zábavné odpoledne bylo připraveno pro děti z 5. oddělení ŠD na školní zahradě. Nejdříve na děti čekala cesta za pokladem, během které hledaly indicie a plnily nejrůznější úkoly – luštily přesmyčky a tajenku, řešily rébusy, sbíraly kytičky a dokonce i zpívaly. Nápovědou jim byla celoroční hra Cestujeme po světě, kterou hrály v družině. Odměnou jim byla malá sladkost, dárek v podobě hračky a odznak cestovatele. Celé odpoledne bylo završeno opékáním špekáčků z Janečkova řeznictví, na kterých si děti velice pochutnaly. I počasí nám přálo a celé odpoledne si děti i s paní vychovatelkou moc užily 🙂

DSC_0727

Zpět

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv