Netradiční sportovní dětský den ve školní družině

autor: | Kvě 27, 2016 | Školní aktuality

Netradiční sportovní dětský den ve školní družině

Ve středu 1. června 2016 pořádají vychovatelky školní družiny pro všechny své děti netradiční sportovní odpoledne. Sejdeme se ve 13.45 hodin na hřišti na Tyršově ulici. A co nás čeká…? Soutěž na koloběžkách, opičí dráha, souboj se lvem a soutěž na písku. A protože se bude hodnotit především snaha a nadšení, nikdo z dětí „neodejde s prázdnou…“. Vítězové navíc obdrží ručně vyrobené medaile, diplomy a sladké odměny.
A protože pěkné počasí je pro nás tento den velmi důležité, tak se v případě jeho nepřízně může tento termín změnit. Všichni budou včas informováni. Ale, „nemalujme čerta na zeď“ a těšme se na pěkné zážitky.

Za všechny Dagmar Valchařová, vedoucí vychovatelka

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv