Výlet III. B do Bučovic

autor: | Kvě 31, 2016 | Školní aktuality

Výlet III. B do Bučovic

Žáci III. B navštívili zámek v Bučovicích a moc se jim tam líbilo. Takto zhodnotila výlet Terezka Šterclová:

IMG_0026.JPGV pátek 20. května jela naše třída na školní výlet do Bučovic na zámek. Na výlet jsem se moc těšila. Sraz byl na autobusovém nádraží v Rousínově. Cesta netrvala dlouho. Zámek je nedaleko autobusového nádraží. Hned jak jsme přišli na nádvoří zámku, dali jsme si svačinky, které nám připravily maminky. Potom nás žongléři učili žonglovat. Šlo nám to docela dobře. Pak jsme šli na prohlídku zámku. Pokoje se jmenovaly podle výzdoby na stropech, například: Ptačí, Zaječí, Smyslový nebo podle jeho účelu, například: Zbrojírna, kde se ukládaly zbraně, nebo Přípravna, kde se připravovaly uvařené pokrmy na mísy a podnosy. IMG_0006.JPGPo prohlídce jsme šli na divadlo, které se jmenovalo Pirátská pohádka. Jak pohádka skončila, navštívili jsme muzeum starých šatů. Po prohlídce jsme šli na věž s hodinami. Když jsme sešli dolů, prohlédli jsme si zámeckou zahradu. Byla moc pěkná. Chvíli jsme tam zůstali a pak jsme šli na náměstí, kde jsme měli na chvíli rozchod. Potom jsme jeli domů. Těším se na další výlet.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv