Okresní přebor smíšených družstev v atletice

autor: | Čvn 2, 2015 | Školní aktuality

Okresní přebor smíšených družstev v atletice

Jako každý rok, jsme se i letos zúčastnili okresního přeboru smíšených družstev v atletice mladších žáků a žákyň. Dvacetičlenná družstva (10 chlapců a 10 dívek) spolu změřila síly na běžeckých tratích 60 m, 300 m, 800 m ave štafetě 8 x 100 m, dále potom ve skoku vysokém, hodu míčkem a skoku do výšky. Každý závodník se mohl zúčastnit maximálně tří disciplín. Přestože se letos zúčastnila pouze 4 družstva, konkurence byla velmi těžká. Atletická škola Letní pole, Sportovní sdružení základních škol Vyškov složené převážně z atletů AHA Vyškov a největší škola na okrese Nádražní, která se letos stala celkovým vítězem soutěže. Naše družstvo, přestože skončilo na čtvrtém místě, zanechalo v závodě dobrý dojem a rozhodně se mezi mladými atlety neztratilo. Výsledky našich žáků a celkové výsledky družstev si můžete prohlédnout v přílohách. Fotky z akce najdete ve fotogalerii zde.

M. Havlíček

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv