Pohár rozhlasu ve Vyškově

autor: | Čvn 2, 2015 | Školní aktuality

Pohár rozhlasu ve Vyškově

Týden po OP družstev mladších žáků jsme se zúčastnili dalšího tradičního atletického závodu, Poháru rozhlasu. V úterý 12. 5. 2015 závodili na vyškovském atletickém stadionu starší žáci a žákyně, ve čtvrtek 14. 5. je potom vystřídali jejich mladší kolegové. Obě naše družstva děvčat obsadila shodně pěkná 5. místa, když v jednotlivkyních byly nejvíc vidět Eva Zabloudilová (1.místo na 800 m) a Lucie Trgalová (4.místo v dálce), v mladších potom Nikol Němečková (4.místo na 60 m a ve výšce), Alžběta Janíková (4.místo na 60 m), Natálie Jelínková (6.místo na 600 m) a Eliška Sekaninová (6.místo v dálce). Starší chlapci obsadili konečné 8. místo, nicméně v jedné z nejlepších konkurencí za posledních 10 let to není vůbec špatný výsledek. Zde se v jednotlivcích blýskl František Jelínek 2.místem na 1500 m. Nejlepšího výsledku dosáhlo družstvo mladších chlapců, které skončilo těsně druhé, jen pár bodů za postupem do krajského kola. Oporami týmu byli Jan Fečo (1. místo míček a 2.místo 60 m), Jakub Hůlka (2.místo na 1000 m) a Jakub Mrázek (6.místo dálka a výška). Velmi dobrých výkonů dosáhla naše družstva též ve štafetách na 4 x 60 m. Všechny výsledky našich žáků a celkové výsledky družstev naleznete v přílohách. Fotky z akce najdete ve fotogalerii zde.
M. Havlíček

Výsledky:

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv