Sportovní odpoledne ve ŠD se vydařilo

autor: | Čvn 2, 2015 | Školní aktuality

Sportovní odpoledne ve ŠD se vydařilo

Pondělní sportovní odpoledne ve školní družině se vydařilo. Sluníčko nám svítilo, atmosféra byla veselá a soutěživá. Všechny děti se zúčastnily soutěže ve slalomu s míčkem, skákaly do dálky, chytaly kroužky či stavěly pro zábavu co nejvyšší věž z velkých kostek. Své výsledky potom se zápalem porovnávaly na svých startovacích lístečcích. Každé z dětí si odneslo malou odměnu za své velké snažení.

Také jsme odměnili absolutní vítěze, kterými byli:
za 1. ročníky David Homola a Eliška Trtílková z 1.C, za 2. ročníky David Chromý a Daniela Shymon z 2.C, za 3. ročníky Ondra Dvořák z 3.A a Katka Polednová ze třídy 3.B. Všem vítězům, ale i všem zúčastněným gratuluji.

Děkuji také svým kolegyním vychovatelkám za vzornou přípravu a hladký průběh celé akce. Sportu zdar…!

Dagmar Valchařová, vedoucí vychovatelka

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv