Pohár rozhlasu 2017

autor: | Kvě 23, 2017 | Školní aktuality

Pohár rozhlasu 2017

V úterý 16. 5. 2017 se na vyškovském atletickém stadionu uskutečnil již 49.ročník soutěže školních družstev Pohár rozhlasu. Okresní kolo bylo uspořádáno pro kategorii 8. – 9.ročník ZŠ. Naše děvčata se umístila na celkovém 5.místě. Za zmínku stojí zejména 4.místo Marty Černé v kouli a áčkové štafety, 5.místo Nikol Němečkové ve výšce a 6.místo Alžběty Janíkové v běhu na 800 metrů. Chlapci obsadili konečné 6.místo když vynikli zejména Vojtěch Varta, který obsadil 5.místo v běhu na 1500 metrů a koulaři Jiří Šlimar a Michal Červinka – oba shodně šestí.

O dva dny později se se stejný závod konal pro kategorii 6. – 7.ročník ZŠ. Družstvo našich mladších hochů bylo složené výhradně ze žáků 6.ročníku a jelo na tyto závody převážně sbírat zkušenosti. 11.místo je tak třeba brát s velkou rezervou. I tak se ve velmi dobrém světle ukázali běžci na 1000 metrů – 7. Petr Toman a 12. Robert Matula. Mladší dívky skončily sedmé, když hlavními tahounkami byly Tereza Kolejková – čtvrtá ve výšce, Zuzana Nedorostková – šestá v míčku a Michaela Tomanová – osmá v dálce a devátá v běhu na 60 metrů.
Martin Havlíček

Výsledková listina Poháru rozhlasu

AŠSK – fotky z Poharu rozhlasu 2017

Okresní kola v obrázcích. Fotogalerie se plní

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv