Pojďte se s námi bát, pojďte si s námi hrát

autor: | Lis 14, 2023 | Školní aktuality

Ve středu 25. října si žákyně devátých tříd nachystaly pro všechny prvňáky halloweenský dopolední program. Všichni zúčastnění na sobě měli tu více, tu méně strašidelné kostýmy. V průběhu tří vyučovacích hodin se v tělocvičně v budově školy na Tyršově ulici vystřídaly všechny tři první třídy. Děti si mohly zahrát různé hry – zkusily si překážkovou dráhu na koštěti, házely míčky do pece, nad kterou bděla čarodějnice, míchaly kouzelné lektvary nebo vybarvovaly omalovánky. Pokud měly zájem, mohly si nechat pomalovat obličej obrázky spojenými s oslavou Halloweenu. Na závěr je čekalo také strašidelné občerstvení – prsty čarodějnice… Všem prvňáčkům i všem deváťačkám se akce velmi líbila.  

Jan Tvrdík

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv