Víkend otevřených zahrad

autor: | Čvn 6, 2017 | Školní aktuality

Výsledek obrázku pro víkend otevřených zahrad rousínov

Vážení přátelé zahrad,

Druhý červnový víkend proběhne osmý ročník akce Víkend otevřených zahrad, která je již tradiční po celé Evropě. Do celorepublikového projektu je opět přihlášena  TyMyJáNová zahrada Základní školy v Rousínově s certifikátem Ukázková přírodní zahrada. Zveme Vás na návštěvu v sobotu 10. června 2017, kdy bude školní zahrada na Habrovanské ulici od 15 do 18 hodin otevřena veřejnosti. Připravena pro Vás bude komentovaná prohlídka (v 16.00 hodin), různé hry a tvoření. Oficiální stránky Víkendu otevřených zahrad, kde naleznete informace o přihlášených zahradách, jsou na www.vikendotevrenychzahrad.cz

Výsledek obrázku pro víkend otevřených zahrad rousínov

Výsledek obrázku pro víkend otevřených zahrad rousínov

Zpět

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv